Кредит без верифікації картки

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо отримати кредит без верифікації картки в Україні

Швидкі кредити на картку, що надаються мікрофінансовими організаціями, впевнено увійшли до нашого життя. За даними НБУ, у першому півріччі 2023 р. українці оформили понад 3,88 млн мікропозик. Це зумовлено як швидкістю, так і простотою їх оформлення. При цьому багато позичальників цікавляться, чи видадуть кредит без верифікації картки онлайн? Відповідь проста і однозначна — ні! Ця процедура є обов'язковою при оформленні позики в будь-якій з представлених в Україні МФО і покликана захистити людей від шахрайських дій третіх осіб. Крім того, таким чином кредитор може переконатися, що позика оформляється саме тією людиною, яка подає заявку на отримання позики. Інакше шахраї могли б оформлювати кредити на третіх осіб і людям довелося б їх повертати замість них.

Якщо вам пропонують допомогу оформити кредит на картку без верифікації, це шахраї, яких краще обходити третьою стороною. Оформляти позику варто лише у перевірених МФО, тому перш ніж подати заявку, обов'язково виконайте декілька дій:

 • відвідайте сайт кредитної організації та переконайтеся, що компанія має відповідну ліцензію та свідоцтво про реєстрацію;
 • ознайомтеся з прикладом кредитного договору, який має бути представлений на сайті;
 • пошукайте відгуки про МФО в інтернеті.

Ці прості дії дозволять уникнути недобросовісних МФО та убережуть вас від боргової ями, в якій ви можете опинитися, оформивши позику у нечистих на руку кредиторів.

Що таке верифікація карти та як вона проходить перевірку

Верифікація картки — обов'язкова процедура, в рамках якої позичальник підтверджує, що зазначена в кредитній заявці банківська картка дійсно належить йому. Процес верифікації схожий на звичайну оплату послуг або сервісів карткою в інтернеті і складається з кількох етапів:

 • Ви заповнюєте заявку на кредит та вказуєте реквізити платіжної картки, на яку бажаєте отримати гроші.
 • Система заблокує на карті рандомну суму до 1 грн, а вам на мобільний буде направлено SMS-повідомлення від банку, де буде вказано суму блокування. Якщо СМС-повідомлення не підключено, дізнатися про заблоковану суму можна в системі інтернет-банкінгу або зателефонувавши на гарячу лінію банку.
 • Ви вводите суму блокування у відповідному полі на сайті кредитної організації.

Вказавши правильну суму підтвердження, картка перейде у статус верифікованої.

Звертаємо увагу, що процедуру верифікації необхідно проходити один раз. При повторному оформленні мікропозики на ту саму картку — повторна верифікація не буде потрібна.

Умови отримання позики без підтвердження картки

Нові користувачі МФО можуть розраховувати на суму позики до 7000 грн, що надаються на строк до 14-30 днів. При цьому гроші можуть бути надані на пільгових умовах під 0,01%. Повторні позичальники можуть розраховувати на велику суму та строк кредитування:

 • сума — до 30 тис. грн;
 • термін — до 180 днів;
 • відсоткова ставка — до 1,5%.

Окремі МФО дозволяють позичити гроші не лише на картку, а й готівкою, що фактично дозволяє оформити позику без підтвердження картки. Але це можливо лише у випадку, якщо у місті вашого проживання є представництво МФО чи офіс його партнерів.

Чому вибирають Портмоне

Немає бажання витрачати час на самостійний пошук МФО? Тоді скористайтесь послугами сервісу Portmone, де зібрані лише перевірені мікрокредитні компанії України.

Для оформлення позики через Портмоне необхідно:

 1. Перейти на сайт Portmone або увійти до однойменної мобільної програми.
 2. Вибрати розділ "Кредити" та натиснути на "Оформити кредит".
 3. Ознайомитись із запропонованими кредитними пропозиціями та вибрати найбільш підходящу. Натиснути на кнопку "Оформити" і почекати, поки система відкриє сайт МФО.
 4. Увійти або зареєструватися на сайті МФО, ввести бажану суму та термін позики, після чого заповнити анкету та відправити її на перевірку.
 5. У разі позитивної перевірки отримати гроші на платіжну картку.

Процес оформлення кредиту новим користувачем займає не більше ніж 20-25 хвилин. Прийняття рішення щодо повторних клієнтів відбувається менше, ніж за 5 хвилин. Виплата коштів здійснюється через 2-3 хвилини після оформлення онлайн-позики.

Як тільки гроші надійдуть на вашу карту, ви відразу можете ними користуватися. При цьому не забувайте своєчасно погашати кредит, інакше до вас будуть застосовані штрафні санкції, нарахування яких відбувається за кожний день прострочення.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна