Кредити для малого та середнього бізнесу

Кредити для малого чи середнього бізнесу - це чудова можливість для підприємців запустити власну справу з нуля навіть без стартового капіталу.

Сьогодні відкрити власний бізнес дуже просто. Банки виявляють все більше зацікавлення в подальшому розвитку кредитування МСБ, адже це швидкозростаючий сегмент економіки, вигідний в умовах фінансової чи політичної нестабільності. Крім того, це основа економіки держави. Тому банки охоче видають кредити під бізнес, навіть конкурують на цьому ринку, знижуючи ставки та покращуючи умови.

До речі, Верховна Рада передбачила виділення в бюджеті 2020 року 2 млрд грн на дешеві кредити для бізнесу за спеціальною новою державною програмою. Крім того, підтримала урядовий законопроект про нову державну програму кредитування малого підприємництва.

Сервіс Portmone.com підготував пропозиції кредитів на бізнес від наших партнерів. Ви можете вибрати вигідні варіанти та оформити бізнес-кредит через інтернет в будь-який момент.

Малий бізнес

Кредит для малого бізнесу дасть змогу перетворити ваші ідеї на улюблену справу, яка забезпечить вашу фінансову незалежність.

Під малим бізнесом розуміють фізичних осіб (ПП) та юридичні особи (ТОВ), у яких середня кількість працівників не перевищує 50 осіб, а річний дохід - 10 мільйонів євро.

Малий бізнес має потребу в модернізації своїх основних фондів, що часто неможливо без залучення кредиту. Кредитування малого бізнесу стає його підтримкою та чи не єдиним засобом для виживання власної справи.

Кредит для приватних підприємців

Якщо ви намагаєтеся розширити свою компанію, то варто звернути увагу на кредит для ПП. Цей кредит передбачено на різноманітні витрати: купівля обладнання, транспорту або поточні витрати.

На сервісі ви можете знайти найкращі варіанти для оформлення онлайн-кредиту для приватних підприємців, знайти найнижчі ставки та особливі умови для ПП, враховуючи пропозиції без застави та поручителів.

Кредит для ТОВ, юридичних осіб з нульовою звітністю в Україні

Якщо ви бажаєте зменшити податки, беріть кредит як ПП. Якщо ж маєте намір масштабувати бізнес, заробляючи більше коштів - ваш вибір ТОВ. Працювати по формі ТОВ складніше: більше документів для реєстрації та більші податки, але ви без проблем отримаєте розрахунковий рахунок, зможете укладати договори з юридичними особами та нести відповідальність із співзасновниками окремо.

Відповідно умови надання кредитів різні. Ви можете на сервісі обрати той варіант кредиту під свій малий бізнес, який вам найбільше підходить.

Середній бізнес

Якщо у вас кілька сотень робочих місць - у вас середній бізнес. Це значить, що вам пропонуватимуть суттєвіші суми кредитів для розвитку та масштабування бізнесу. Ви можете розраховувати на кращі умови і льготні терміни кредитів.

На сервісі можна вибрати найкращий варіант на кредитування середнього бізнесу і вивести його на новий рівень.

Призначення кредиту

Призначення кредиту - це спосіб витратити кредитні кошти. Від призначення великою мірою залежить сума і процентна ставка. Такі кредити вигідні клієнтам та банкам. Лояльні умови кредитування дозволяють не обмежувати себе в покупці всіх видів майна або оплати послуг. При цьому взяти цільовий кредит в Україні можуть як фізичні особи, так і компанії. Для нас найцікавішими є кредити на відкриття, купівлю, розвиток та рефінансування бізнесу. Зупинимось на них детальніше.

Відкриття

Кредит на відкриття бізнесу - один з найпопулярніших. Це не дивно, адже наявність своєї справи - це гарантія фінансової незалежності. Він може стати відправною точкою, яка приведе до успіху.

Купівля

Кредит на купівлю готового бізнесу менш популярний, але не менш цікавий. Якщо ви точно знаєте, чим саме хочете займатися або, наприклад, маєте на прикметі, купівлю франшизи, то цей варіант для вас. Приємність у цьому варіанті ще й у тому, що вам не потрібно буде все розпочинати з нуля. Основа готова, потрібно організувати операційну структуру бізнесу.

Розвиток

Кредит на розвиток бізнесу допоможе вам реалізувати не тільки нові проекти, але й розширити об’єми вже існуючого бізнесу, а також вийти на новий етап розвитку вашої справи.

Рефінансування

Кредит на рефінансування передбачає використання кредитних коштів на погашення заборгованості по іншому, попередньому кредиту. Коли, здавалося б, виходу немає і кредитні кошти закінчилися, можна взяти додаткову позику, щоб погасити кредит і відродити ваш бізнес.

Особливості та переваги

Кожен партнер на нашому сервісі пропонує різноманітні види кредитів для малого та середнього бізнесу. У МСБ великою популярністю користуються кредити на поточну діяльність, хоча також зростає інтерес до кредитів на придбання транспорту та обладнання. Є держпрограми, за якими аграріям виплачується компенсації в розмірі до 40%.

Ми рекомендуємо уважно проаналізувати різні пропозиції та програми, які надають банки. Таким чином ви зможете обрати найкращий варіант для себе.