Сплатити інтернет ФРІНЕТ (О3)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 0.5%, не менше 2 грн.
Надані рахунки від компанії FREENET містять інформацію про поточний баланс клієнта, суму щомісячної абонплати, а сам рахунок надходить з рекомендованою сумою оплати в розмірі 1,5 абонплати.

Також сплачують послуги

«Фрінет» — відомий український інтернет-провайдер, що працює під брендом O3. Компанія надає широкосмуговий доступ до мережі у більше ніж 200 населених пунктах Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької та Чернігівської областей. Використання технології FTTx і сучасного обладнання дає можливість забезпечити швидкість інтернет-сигналу на рівні 1 Гбіт/с.

Провайдер цілодобово контролює якість роботи мережі. Якщо ви — абонент компанії «Фрінет», оплатити необхідну суму можна на сайті або в мобільному додатку Portmone.

Як поповнити «Фрінет» через сервіс Portmone

Щоб заплатити за послуги провайдера онлайн за номером договору, необхідно мати банківську картку VISA, MasterCard або «Простір» і доступ в інтернет. Дотримуйтеся простої інструкції:

 1. На сторінці оплати вкажіть номер контракту з «Фрінет».
 2. Вкажіть суму (мінімум 5 грн) і натисніть «Сплатити».
 3. Заповніть поля з даними платіжної картки (номером, терміном дії, CVV-кодом) або виберіть одну зі збережених в особистому кабінеті, якщо ви авторизовані на сайті.
 4. Підтвердьте операцію.

Для здійснення платежу через інтернет без реєстрації та авторизації на сервісі необхідно ввести власні контакти (e-mail). Комісія становитиме 1% від суми, але не менше ніж 2 грн. Зарахування коштів на ваш баланс відбудеться впродовж кількох хвилин.

Як оплатити «Фрінет» без комісії

Якщо ви бажаєте заощадити на регулярних платежах, активуйте тариф «Місяць». У цьому випадку ви зможете щомісяця без комісії оплачувати інтернет, телебачення та комуналку для однієї та більше квартир.

Найактивніші користувачі, що оплачують через Portmone покупки в інтернеті, бронюють квитки на транспорт і номери в готелях, можуть брати участь у програмі Cashback. Певний відсоток від суми повертається на бонусний рахунок, а накопичені на ньому кошти можна витратити на оплату комісій чи пакету «Місяць».

Як оплатити Freenet через шаблон

Якщо ви хочете отримувати рахунки в особистому кабінеті та здійснювати оплату інтернету «Фрінет» за два кліки, створіть шаблон, дотримуючись алгоритму:

 1. Авторизуйтесь на сервісі.
 2. В особистому кабінеті виберіть розділ «Шаблони».
 3. Натисніть кнопку «Створити шаблон».
 4. У розділі «Інтернет» перейдіть на сторінку «ФРІНЕТ/О3.ua».
 5. Введіть номер договору та коментар до шаблону (опціонально).
 6. Натисніть кнопку «Зберегти без оплати» або ініціюйте транзакцію.

Додати реквізити платника, щоб не вводити їх знову наступного разу, можна через розділ «Платіжні картки». Враховуйте, що у платіжці провайдер вказує суму, що становить 1,5 абонплати.

Переваги використання Portmone для оплати О3

Portmone дарує масу можливостей і робить життя комфортнішим. Здійснюючи регулярні платежі за допомогою нашого сервісу, зареєстровані клієнти можуть заощадити час і кошти. Наші плюси:

 • надійний захист даних користувачів від шахраїв;
 • мінімальна комісія або її повна відсутність;
 • зручні платіжні інструменти, підказки та шаблони.

З Portmone ви зможете впорядкувати платежі та здійснювати їх на одній платформі, навіть не виходячи з дому, офісу чи транспорту. Вибирайте найпростіший і найзручніший спосіб оплати за інтернет та інші послуги!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна