ФРІНЕТ/o3.ua

Комісія 1%, не менше 2 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Присылаемые счета от компании FREENET содержат информацию о текущем балансе клиента, сумме ежемесячной абонплаты, а сам счет приходит с рекомендованной суммой оплаты в размере 1.5 абонплаты

За допомогою сервісу Портмоне ви можете поповнити Фрінет без комісії дистанційно, навіть без з’єднання з інтернетом. Дана функція доступна клієнтам нашого сервісу завдяки домовленостям з компанією O3, поповнити баланс якої ви можете будь-якою банківською карткою.

Як поповнити рахунок Фрінет?

Для того щоб поповнити інтернет онлайн вам необхідно здійснити дві дії:

  1. Вказати номер контракту з Freenet і суму до сплати.
  2. Вказати реквізити картки, з якої буде знята необхідна сума грошових коштів.

Варто зазначити, що ви можете використовувати будь-яку картку платіжних систем Mastercard, Visa і ПРОСТІР. А щоб не заповнювати платіжні дані кожного разу при поповненні балансу O3, ви можете зареєструватись на сайті portmone.com і додати картку в своєму особистому кабінеті. Після цього поповнити Фрінет карткою ви зможете в декілька кліків за допомогою шаблону.

Шаблон для поповнення інтернету

Шаблони для сплати послуг тієї чи іншої компанії відкривають доступ до переваг нашого сервісу. Наприклад, створивши шаблон для поповнення інтернету ви зможете (на прикладі компанії Freenet) поповнити баланс у два кліки, отримувати сповіщення про надходження рахунків за допомогою SMS та e-mail розсилок, переглядати історію платежів і здійснювати миттєві оплати через розділ «Баланси в компаніях».

Для створення шаблону необхідно:

  1. Авторизуватись на сайті Портмоне (особистий кабінет доступний тільки зареєстрованим користувачам).
  2. Натиснути на кнопку «Додати рахунок» в розділі «Шаблони».
  3. Вибрати компанію Freenet (O3) в категорії «Інтернет».
  4. Заповнити дані абонента (номер контракту).

Сплачуйте будь-які рахунки онлайн

Портмоне – це найбільший сервіс онлайн-платежів України. Тут ви можете сплатити будь-який рахунок через інтернет, не хвилюючись за безпеку своїх грошових коштів. Сплачуйте рахунки за комунальні послуги і телебачення, поповнюйте баланс мобільного телефону та переказуйте гроші з картки на картку. Каталог наших послуг постійно збільшується, а кількість компаній, послуги яких ви можете оплатити через шаблони росте щодня.

Більш детально про те, які послуги ви можете сплатити без комісії можна дізнатись на сторінці порівняння тарифних планів.