Погашення кредиту в Таскомбанку

Увага! Ми переходимо на формат рахунків IBAN. Починаючи з 13.01.2020 для оплати через сайт потрібно вказувати код отримувача тільки в форматі IBAN.

Детальніше


Комісія 1% мінімум 10 грн

При оплаті карткою Приватбанку може бути утримана додаткова комісія зі сторони банку в розмірі 0,5% мінімум 5 грн.

Переказ виконується протягом 3-х робочих днів.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Погасити кредит в Таскомбанку через інтернет без відвідування відділення банку можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо мати картку Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів та декілька хвилин вільного часу.

Як оплатити кредит в Таскомбанку онлайн?

Для цього потрібно вказати:

  • Номер розрахункового рахунку;
  • Номер кредитного договору;
  • ПІБ та ІПН позичальника;
  • Суму до сплати.

Щоб погасити споживчий кредит в Таскомбанку також знадобиться ввести реквізити платіжної картки: CVV код безпеки, номер та термін дії картки. На Портмоне ви можете сплатити кредит як дебетовою, так і кредитною карткою. Тобто ресурс надає гарну можливість перекредитувати себе карткою іншої фінансової установи.

Варто зазначити, що з боку банку-емітента можуть бути певні обмеження на здійснення транзакцій через інтернет. При спрацюванні подібних лімітів оплата неможлива. Однак засмучуватись не варто, адже обмеження можна змінити, звернувшись до підтримки банку.

Погашення кредитів з низькою комісією

Погашення кредитів за номером договору на portmone.com має низку переваг:

  1. Низька комісія 1%.
  2. Економія часу за рахунок відсутності черг.
  3. Можливість погасити фінансові зобов’язання карткою будь-якого українського банку.
  4. Можливість оплатити кредити в різних банках в одному місці.

Зазначимо, що тут ви не зможете дізнатись залишок по кредиту чи іншу інформацію про нього. Для цього слідує звернутись до інформаційної підтримки фінансової організації.

Окрім погашення кредитів, за допомогою Портмоне можна переказати кошти, поповнити рахунок мобільного телефону, поповнити баланс інтернету, сплатити комунальні послуги та навіть оформити поліс страхування. Ознайомитись з усіма доступними послугами можна в розділі «Каталог послуг».