ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ (м. Дніпропетровськ) - споживання газу

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Дніпропетровськгаз ЗБУТ, а також будь-які комунальні послуги в Дніпрі можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо скористатись карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР з позитивним залишком грошей на балансі або доступом до кредитних коштів.

Як оплатити рахунок Дніпропетровськгаз ЗБУТ карткою?

Для оплати рахунку від Дніпропетровськгаз ЗБУТ користувачу portmone.com достатньо:

  • Ввести номер особового рахунку;
  • Ввести параметри платіжної картки.

Номер ОР вказано в паперовій квитанції абонента, а параметри картки на її поверхні. Щоб не вводити цю інформацію під час кожної оплати, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне, налаштувати шаблони платежів та додати реквізити картки в розділі «Платіжні картки». Крім того, зареєстрованим абонентам Дніпропетровськгаз ЗБУТ оплата доступна за допомогою Masterpass-гаманця.

Як заплатити за газ через шаблон?

Щоб створити шаблон, який дозволяє оплатити газ в Дніпрі, необхідно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Перейти до створення рахунку в розділі «Шаблони»;
  • В пошуку ввести Дніпропетровськгаз або відмітити дану компанію в розділі «Комунальні послуги» (попередньо оберіть Дніпро в переліку регіонів);
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Після збереження шаблону, система Портмоне буде самостійно сповіщати про надходження нових рахунків за газ за допомогою електронних листів. Додатково в розділі «Особисті дані» можна активувати SMS-сповіщення.

Сплачуючи за газ, користувач також може передати показання лічильника. Для цього достатньо вказати поточні показання у відповідне поле електронної квитанції. Ці показники будуть враховані комунальним підприємством під час формування нового рахунку. Зазначимо, що діючі тарифи на газ формуються постачальником послуг, а не системою Портмоне.

Заплатити за газ в Дніпрі – лише одна з можливостей нашого сервісу. Тут ви можете поповнити мобільний, переказати кошти, сплатити податки та здійснити будь-який платіж, завдяки функції оплати за реквізитами.

Мешканців Дніпра також може зацікавити оплата рахунків від Дніпрообленерго, Дніпроводоканал, муніципальна картка м. Дніпро.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна