КП "Житомирводоканал "

Комісія 1,5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити за воду в Житомирі можна в відділенні банківської установи або через спеціальні платіжні термінали, а можна скористатися платіжним сервісом portmone.com і здійснити платіж онлайн, не виходячи з дому. Єдина умова - наявність діючої банківської картки і доступ до мережі Інтернет.

Як заплатити за комуналку онлайн?

Процес оплати комунальних послуг, будь то плата за світло, воду, опалення або послуги ЖКГ, максимально простий і зрозумілий. Давайте розглянемо його на прикладі оплати Житомирводоканал:

 1. заходимо на сайт portmone.com;
 2. в каталозі послуг вибираємо розділ "комунальні послуги";
 3. вибираємо регіон "Житомир і область";
 4. знаходимо і вибираємо компанію КП "Житомирводоканал";
 5. вказуємо номер свого особового рахунку;
 6. заповнюємо платіжні реквізити і суму оплати;
 7. підтверджуємо платіж.

Точно так само можна оплатити Житомиргаз збут, Житомирську обласну ЕК, КП Житомиртеплокомуненерго і послуги інших підприємств Житомира.
При виконанні будь-якого платежу, система просить користувача вказати свій email, на який після успішної оплати відправляється електронна версія квитанції.

Додаткові можливості сервісу

Крім оплати за комуналку portmone.com дозволяє:

 • переказувати гроші з картки на картку;
 • поповнювати рахунок мобільного телефону;
 • платити за ТБ і інтернет;
 • купувати страхові поліси;
 • погашати кредити;
 • сплачувати податки і багато іншого.

Користуватися сервісом можуть не тільки зареєстровані, але і не зареєстровані користувачі, але перші отримують значно більший функціонал. Так, після реєстрації клієнти можуть налаштувати автоматичний прийом рахунків, зберігати дані платіжних карток для подальшої оплати в два кліки, економити на комісії і т.п.