Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Рівнеобленерго (За спожиту електроенергію до 31.12.2018р.)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.0%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

“Особовий рахунок” та “Рахунок за е/е” - 12 знаків, доповнені ліворуч нулями. Зверніть увагу! Рахунок даної компанії буде доставлено вам протягом доби, в робочий час.

Щоб сплатити Рівнеобленерго, вам знадобиться картка Visa чи Mastercard будь-якого українського банку з позитивним залишком грошей. Процес оплати не займе багато часу, а грошові кошти надійдуть на рахунок постачальника послуг практично миттєво.

Як оплатити рахунок Рівнеобленерго карткою?

Для цього необхідно:

  1. Ввести особовий рахунок (рядок О/р на паперовій квитанції).
  2. Ввести номер рахунку за е/е.
  3. Ввести параметри платіжної картки.

Під параметрами картки ми маємо на увазі її номер та термін дії, а також код безпеки CVV2/CVC2. Варто зазначити, що в деяких випадках операція неуспішна. Як правило, це відбувається через обмеження зі сторони банку на здійснення транзакцій через інтернет. Щоб змінити дані ліміти, достатньо звернутись до служби підтримки вашої фінансової установи, контакти якої вказані на зворотній стороні картки.

Також в процесі сплати в вас можуть запросити підтвердження платежу. Для цього достатньо ввести код, відправлений на ваш телефон банком за допомогою SMS. Часто з даним етапом верифікації зіштовхуються клієнти Приватбанку.

Як оплатити електроенергію через інтернет?

За допомогою Портмоне можна сплатити рахунок Рівнеобленерго за електроенергію, а також будь-які інші комунальні послуги. Для цього можна створити шаблон платежів, що дозволить здійснювати операції без вводу особистих даних. Крім того, в розділі «Баланси в компаніях» користувачу системи доступна функція масової сплати рахунків.

Також на сайті portmone.com можна передавати показання лічильника компанії Рівнеобленерго (Rivneoblenergo). Для цього достатньо вказати відповідні параметри під час платежу. Комунальне підприємство зафіксує ваші показання та прийме їх до уваги під час формування нового рахунку.

Ще одна можливість для абонентів компанії Рівнеобленерго оплата рахунків за допомогою технології Masterpass. Вона дозволяє сплатити за світло без вводу CVV2/CVC2 коду. Це надзвичайно зручно для тих, хто хоче максимально економити свій час на сплаті комунальних рахунків. Більше про дану функцію можна дізнатись, відкривши блок «Допомога» в особистому кабінеті користувача.

Вас також може зацікавити сплата рахунків від Рівнеоблводоканал, Рівнегаз ЗБУТ та Рівнетеплоенерго.