Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО (За спожиту електроенергію до 31.12.2018р.)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

1. Если у Вас нет под рукой счета и Вы не знаете свой "Лицевой счет (О/Р)", то узнать его Вы сможете в справочной по тел. 0-52 2. После регистрации счет будет Вам доставлен в течение суток.

Щоб сплатити Прикарпаттяобленерго без комісії за допомогою сервісу portmone.com, достатньо скористатись карткою Mastercard чи Visa будь-якого банку України з позитивним залишком грошових коштів. Також на сайті Портмоне можна здійснити платіж карткою НПС ПРОСТІР.

Як оплатити рахунок Прикарпаттяобленерго карткою?

Для цього потрібно:

 • Ввести особовий рахунок, який вказаний на паперовій квитанції;
 • Вказати параметри банківської картки.

Під параметрами вашого платіжного інструменту мається на увазі CVV2/CVC2 код безпеки, 16 цифр на лицьовій стороні та термін дії картки. Але якщо ви бажаєте заплатити за електроенергію без вводу реквізитів картки, ви можете створити особистий кабінет та додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки» в системі Портмоне.

Створюємо особистий кабінет

Особистий кабінет дозволяє використовувати всі переваги Портмоне, серед яких можливість:

 • Налаштовувати шаблони розрахунків;
 • Створювати автоплатежі;
 • Додавати та редагувати інформацію про платіжні картки;
 • Зберігати квитанції в електронному виді.

Щоб створити особистий кабінет, достатньо пройти процедуру реєстрації. Після цього ми рекомендуємо створити свій перший шаблон, який дозволяє сплатити електрику в Івано-Франківську в два кліки. Для цього необхідно:

 1. Перейти до додавання нового рахунку в розділі «Шаблони».
 2. Обрати Івано-Франківськ в переліку міст.
 3. В категорії «Комунальні послуги» відмітити Прикарпаттяобленерго.
 4. Вказати ОР та коментар до шаблону.
 5. Зберегти шаблон.

Зберігши шаблон абоненту Прикарпаттяобленерго сплата рахунку стане доступною без введення особистої інформації. Варто зазначити, що якщо ви не знаєте свій ОР вам потрібно звернутись на гарячу лінію комунального підприємства.

Але сплатити світло в Івано-Франківську – лише одна зі сотень можливостей Портмоне. Тут можна поповнити мобільний, погасити кредит, сплатити послуги охоронного агентства, оформити поліс страхування та сплатити будь-який рахунок, завдяки сервісу «оплата за реквізитами». Багато сервісів доступно без комісії. Дізнайтесь більше про це на сторінці «Тарифи».