ТзОВ "АРКАДА-Х" (телефонія)

Прізвище, ім’я, по батькові платника українською мовою

Комісія 2% + 4 грн.

Переказ виконується протягом 3-х робочих днів.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

З Portmone.com оплата за телефон доступна онлайн в будь-який час доби. Відтепер, щоб поповнити баланс домашнього телефону, вам не потрібно шукати найближчий термінал, банк чи відділення пошти. Достатньо скористатися нашим сайтом чи мобільним додатком та платіжною карткою будь-якого банку України.

Оператори, послуги яких ви можете оплатити:

Оплатити телефон за допомогою Портмоне можуть як зареєстровані користувачі, так і анонімні. В залежності від постачальника послуг, поповнення можливе як за номером особового рахунку, так і за номером телефону. Як правило, комісія за платіж в категорії “Телефонія” відсутня. В іншому випадку ми рекомендуємо підключити тариф “Місяць”, в межах якого всі транзакції здійснюються без комісії.

Як оплатити телефон онлайн?

Давайте детальніше розглянемо як оплатити телефон через Portmone.com без авторизації в системі.

  1. В каталозі послуг потрібно вибрати регіон (наприклад, Київ) і категорію “Телефонія”, а потім - конкретну компанію в представленому переліку.
  2. Обравши постачальника послуг варто ввести особисті дані абонента (номер ОР чи номер телефону) та натиснути на кнопку "Оплатити".
  3. Якщо компанія, яка надає вам телефонний зв'язок передає в систему portmone.com дані абонента - на екрані з'явиться електронна квитанція - аналог вашого паперового рахунку. Ви можете перевірити реквізити, ознайомитись з актуальними тарифами та відкоригувати суму до сплати. Щоб успішно завершити платіж, вам потрібно ввести параметри вашої платіжної картки та натиснути на кнопку "Оплатити".
  4. На сторінці успішної оплати ви маєте можливість відправити квитанцію на електронну пошту або завантажити її в pdf-форматі.

Крім оплати домашнього телефону, тут вам доступний переказ коштів, поповнення мобільного, сплата комунальних та інших послуг.