Кредит для військовослужбовців

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Непередбачувані фінансові складності можуть виникнути будь в кого, будь-то студент, пенсіонер, держслужбовець чи військовий. Здавалось би — для вирішення питання достатньо звернутись до найближчого відділення банку та оформити позику. Однак для окремих категорій громадян, таких як військовослужбовці, все не так просто. Проблема в тому, що банки неохоче надають кредити для військовослужбовців, так як їх робота пов'язана з перебуванням у зоні бойових дій і високим ризиком втрати дієздатності. В деяких банках діють спеціальні програми кредитування, але скористатися ними не так вже й просто. Для цього потрібно зібрати купу документів та довідок, а також оформити страховку, яка значно здорощує вартість кредиту. Але що робити, коли гроші потрібні терміново? В такому разі на допомогу прийдуть мікрофінансові організації, що користуються величезним попитом серед українців завдяки швидкості та простоті оформлення. Для отримання кредиту в МФО достатньо мінімального пакету документів, а рішення приймається протягом 20 хвилин після відправки заявки на розгляд. Але їх найголовніша перевага — можливість оформлення онлайн, де б ви не знаходилися.

Умови для кредитування військових

Умови надання позики для військовослужбовців в МФО нічим не відрізняють від стандартних умов. Для оформлення кредиту позичальник має відповідати наступним вимогам:

 • вік — 18-65 років;
 • наявність українського громадянства;
 • зареєстроване місце проживання;
 • наявність стабільного джерела доходу.

Щоб подати заявку позичальник повинен мати:

 • паспорт або ID карту;
 • ідентифікаційний номер (ІПН);
 • мобільний телефон;
 • банківську картку, видану на його ім'я.

Зазвичай мікрофінансові організації дають змогу оформити кредит на суму від 500 до 25000 грн, що надаються під 1,5-2,5% на день. При цьому деякі з них дають змогу оформити безвідсотковий кредит (під 0,01%). Така можливість надається новим клієнтам, які вперше користуються послугами обраної кредитної організації.

Щоб позика не перетворилася на боргову яму, оформлювати її потрібно в перевірених мікрофінансових організаціях. Якщо у вас немає часу на самостійний пошук інформації та відгуків про МФО, скористайтесь сервісом Portmone, де все це вже зробили замість вас.

Як отримати кредит військовослужбовцеві на Portmone

Щоб взяти кредит онлайн для військовослужбовців через Портмоне, необхідно дотримуватись наступного алгоритму:

 1. Оберіть “Оформити кредит” в категорії “Кредити”.
 2. Ознайомтесь з доступними кредитними пропозиціями та виберіть ту, що найбільше вам підходить.
 3. Натисніть “Оформити”.

Далі система направить вас на сайт кредитної організації, де потрібно авторизуватися/зареєструватися, вказати бажану суму і термін позики, після чого заповнити анкету та відправити її на розгляд. Як тільки заявка буде погоджена, вам залишиться тільки підписати кредитний договір та отримати гроші на картку чи готівкою.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна