Кредит без офіційного працевлаштування

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Минули часи, коли кредит могли оформити лише офіційно працевлаштовані особи. Сьогодні таку позику можна оформити як у банках, так і в мікрокредитних організаціях (МФО), причому в останніх цей процес займає на порядок менше часу, а також не вимагає надання поручителів та заставного майна. Щоб не помилитися з вибором МФО, рекомендуємо використовувати сервіс Portmone, що дозволяє швидко підібрати та отримати кредит в Україні без офіційного працевлаштування.

Як взяти позику без офіційного працевлаштування

Щоб подати заявку на кредит до МФО, потенційний позичальник повинен відповідати ряду вимог:

  • бути старше 18 років;
  • мати громадянство України;
  • мати зареєстроване місце проживання;
  • мати дійсний паспорт та ІПН, мобільний телефон та банківську картку, видану на його ім'я.

Офіційне працевлаштування не є обов'язковим. Єдина умова — позичальник повинен мати стабільне джерело доходу, будь то пенсія, зарплата від неофіційного працевлаштування, стипендія чи соціальні виплати.

Якщо ви працюєте на себе, але офіційно не зареєстровані як ФОП, то банки точно не будуть готові співпрацювати з вами, навіть якщо ви надасте поручителів. Винятком можуть стати позичальники, що оформлюють швидку позику під заставу депозиту у банку, де він розміщений. МФО менш вибагливі і можуть надати гроші в борг, але вам також доведеться надати виписку по банківській карті або один із додаткових документів: посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію ТЗ тощо.

При зверненні до мікрокредитної організації можна розраховувати на суму від 500 до 30000 грн, що надається на строк до 90 днів. Щоправда, якщо ви користуєтеся послугами МФО вперше, то сума та термін першої позики можуть бути помітно меншими. Відсоткова ставка в Україні коливається в межах 1-2% за кожен день користування запозиченими коштами, але багато кредиторів готові надати перші позики на спеціальних умовах — під 0,01-0,1%. Виплата коштів можлива як на картку, так і готівкою за умови, що у вашому місті є офіс кредитної організації або її партнера.

Переваги сервісу Portmone

Для оформлення онлайн кредиту без офіційного місця роботи за допомогою Портмоне необхідно зробити декілька дій:

  1. Перейти на сайт portmone.com.ua або скористатись мобільним додатком.
  2. Увійти до категорії “Кредити”, після чого вибрати “Оформити кредит”.
  3. Ознайомитись із переліком доступних МФО та вибрати ту, що пропонує найбільш вигідні умови запозичення. Натиснути кнопку "Оформити".
  4. Система автоматично направить вас на сайт обраної МФО, де потрібно зареєструватися або увійти до персонального кабінету, якщо раніше ви вже користувалися її послугами.
  5. Вказати параметри позики (термін та суму кредитування) та заповнити анкету, де надати основні дані про себе, а також контактну інформацію. Надіслати анкету на перевірку.
  6. У разі позитивної перевірки, вам прийде повідомлення про погодження позики, після чого залишиться лише підписати договір та дочекатися виплати грошей.

У більшості випадків зарахування коштів відбувається протягом 5 хвилин після підписання кредитного договору, але в деяких випадках на це може вимагати більше часу. Наприклад, коли заявка надсилалася глибокої ночі.

Отримавши кредит, пам'ятайте, що його потрібно буде повернути. Вносите платежі за кілька днів до фактичної дати погашення, зазначеної у договорі. Це дозволить уникнути штрафних санкцій та проблем із кредитною історією.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна