Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

РІВНЕГАЗ ЗБУТ

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.3%, не менше 3 грн

Зареєструйтесь та сплачуйте комунальні платежі 2 місяці без комісій на оплату комуналки, Інтернету і ТБ

Оплачуйте послугу без комісії картами Райффайзен Банку Аваль. Деталі тут.

Оплатити Рівнегаз ЗБУТ без заповнення паперових квитанцій та черг можна на сайті portmone.com. Для цього достатньо скористатись карткою Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України з позитивним залишком грошових коштів на балансі.

Як оплатити рахунок Рівнегаз ЗБУТ карткою?

Процес оплати послуг даного комунального підприємства відбувається в декілька етапів:

  1. Потрібно ввести номер особового рахунку.
  2. Потрібно вказати параметри платіжної картки.

Щоб не повторювати введення ОР, номеру та терміну дії картки, рекомендуємо зареєструватись на сайті Портмоне, додати картку в розділі «Платіжні картки» та налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Рівнегаз ЗБУТ.

Щоб налаштувати шаблон необхідно:

  • Відкрити особистий кабінет та перейти до розділу «Шаблони»;
  • Обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В переліку регіонів відзначити Рівне та область;
  • В категорії «Комунальні послуги» вибрати Рівнегаз ЗБУТ;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Обрати даного постачальника послуг також можна, скориставшись пошуком в каталозі послуг. Зазначимо, що зареєстрованим абонентам Рівнегаз ЗБУТ оплата доступна за допомогою Masterpass-гаманця. У випадку використання останнього ви можете здійснювати платежі навіть без введення коду CVV.

Як передати показання через інтернет?

Сплачуючи рахунок на Портмоне ви можете передати показання лічильника. Завдяки співпраці Рівнегаз ЗБУТ з нашим сервісом, передані показання автоматично приймаються комунальним підприємством.

Варто підкреслити, що Портмоне не впливає на тарифну політику компанії 104.ua. Тому якщо у вас виникли запитання, стосовно суми в квитанції чи використаних ресурсів, рекомендуємо подзвонити в підтримку КП.

Окрім послуг Рівнегаз ЗБУТ, мешканці Рівного та області можуть оплатити комунальні послуги будь-якої компанії. Рекомендуємо звернути увагу на наступні підприємства: Рівнеоблводоканал, Рівнетеплоенерго та Рівнеобленерго.

Щоб сплачувати рахунки комунальних підприємств вчасно – підключіть SMS-сповіщення в розділі «Особисті дані». Сервіс безкоштовний.

Дізнатись які ще послуги доступні без комісії можна на сторінці «Тарифи».