Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Інформаційні Технології

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 2%, не менше 2 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Якщо у Вас немає під рукою рахунку і Ви не знаєте свій "ПІН", то дізнатись його Ви зможете у довідковій за тел. 38(044)586-44-11 або 38(093)177-02-70. Рахунок даної компанії буде вам доставлений протягом декількох хвилин.

Оплатити Інформаційні Технології без паперових квитанцій та черг можна за допомогою Портмоне. Ресурс доступний онлайн в режимі 24/7, а щоб поповнити телебачення знадобиться декілька хвилин часу та картка Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України.

Як оплатити рахунок Інформаційні Технології карткою?

Для здійснення платежу необхідно:

  • Вказати ПІН;
  • Ввести реквізити банківської картки.

Ваш ПІН відображається на паперовій квитанції, а реквізити картки на її поверхні. Щоб не вводити термін дії та 16ти-знаковий номер під час кожної транзакції, ви можете зареєструватись в системі Портмоне та додати її реквізити в розділі «Платіжні картки». Крім того, в особистому кабінеті користувача абонентам компанії IT Технології оплата доступна з допомогою технології Masterpass.

Зверніть увагу: поповнити Інформаційні Технології карткою можна тільки при наявності грошових коштів (власних чи кредитних) на залишку. Також з боку банку-емітента не повинні бути встановлені ліміти на операції через інтернет. Щоб ознайомитись з обмеженнями варто подзвонити на гарячу лінію фінансової установи.

Як оплатити телебачення через шаблон?

Зареєстрований користувач може оплатити рахунок Ай Ті Технології через шаблон. Для цього потрібно:

  • В розділі «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В каталозі послуг відкрити категорію «Телебачення»;
  • Обрати Київ в переліку регіонів;
  • Знайти Інформаційні Технології в переліку провайдерів чи скористатись пошуком;
  • Ввести ПІН та зберегти шаблон.

Зберігши шаблон ІТ ТБ (IT TV), оплатити рахунок від даного провайдера ви зможете в особистому кабінеті. Портмоне самостійно сповістить про надходження нового рахунку за допомогою електронного листа. В якості альтернативи можна налаштувати SMS сповіщення в розділі «Особисті дані».

Окрім оплати телебачення вас також може зацікавити: