Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ВЕНБЕСТ

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Сплатіть цей та інші рахунки за комунальні послуги, інтернет, ТБ, охорону та стаціонарний телефон
без комісії в особистому кабінеті в межах акції «Спробуй безкоштовно». Створити особистий кабінет >>

Примітка

У разі відсутності особового рахунку, Вам необхідно звернутися за телефонам: 0800-306-300

Оплатити Венбест без комісії за допомогою банківської картки можна на portmone.com. Окрім карток Mastercard та Visa, до сплати приймаються картки національної платіжної системи ПРОСТІР. Сервіс доступний в форматі 24/7, тому сплатити послуги охоронного агентства ви зможете в будь-який момент.

Як заплатити за охорону в Києві?

Щоб заплатити за охорону оселі, офісу чи автомобіля в Києві потрібно:

  • Ввести номер договору;
  • Вказати реквізити картки (термін дії та номер, CVV код).

Зазначимо, що з боку банку, який випустив вашу платіжну картку, можуть бути обмеження на здійснення операцій через інтернет. В такому випадку ви не зможете оплатити охорону офісу чи помешкання. Щоб змінити той чи інший ліміт, слідує звернутись в контактний центр фінансової установи. Контакти останньої вказані на зворотній стороні картки.

Щоб не вводити параметри картки щоразу під час здійснення платежу, рекомендуємо вам зареєструватись в системі Портмоне та додати її дані в розділі «Платіжні картки». Також після реєстрації клієнтам Венбест оплата стане доступною за допомогою гаманця Masterpass. Створити даний гаманець можна в тому ж розділі.

Як оплатити охорону в два кліки?

Найшвидший спосіб оплатити охорону у Львові, Тернополі, Рівному та будь-якому іншому місті України – це налаштувати шаблон оплати. Для цього потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • Вибрати опцію «Додати рахунок» в розділі «Шаблони»;
  • В каталозі послуг відмітити відповідний регіон та категорію «Охорона»;
  • Обрати Венбест в переліку компаній;
  • Ввести номер договору та зберегти шаблон.

Як альтернатива можна скористатись пошуком. Для цього в полі пошуку введіть назву компанії або ЄДРПОУ код.

За замовчуванням система Портмоне буде сповіщати про надходження нових рахунків від компаній, для яких ви налаштували шаблони розрахунків в особистому кабінеті за допомогою електронних листів. Відключити дану опцію можна в розділі «Особисті дані».

Зверніть увагу: Портмоне не впливає на ціни наданих вам послуги комунальними та іншими компаніями. Вартість останніх можна уточнити в підтримці конкретного постачальника послуг.

Окрім охорони оселі, в межах portmone.com можна сплатити комунальні послуги, поповнити інтернет, телебачення, стаціонарний чи мобільний телефон, переказати кошти на картку та навіть погасити кредит. Повний перелік сервісів представлений в каталозі послуг.