Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ОСББ «Флагман»

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Зареєструйтесь та сплачуйте комунальні платежі 2 місяці без комісій на оплату комуналки, Інтернету і ТБ

Оплачуйте послугу без комісії картами Райффайзен Банку Аваль. Деталі тут.

Оплатити ОСББ Флагман без комісії, черг та паперових квитанцій можна за допомогою Портмоне. Для цього вам достатньо скористатись карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР будь-якого українського банку з позитивним залишком грошей на балансі.

Як оплатити рахунок ОСББ ОСББ Флагман карткою?

Щоб оплатити рахунок за послуги вказаного ОСББ потрібно вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок;
  • Реквізити платіжної картки.

Якщо ви забули номер особового рахунку – подивіться в паперовій квитанції поле О/р або зверніться в бухгалтерію вашого ЖК.

Що стосується реквізитів картки – вони вказані на її поверхні. Мова про термін дії картки, 16ти-знаковий номер та перевірочний код CVV2/CVC2. В деяких випадках оплата комунальних послуг неможлива через обмеження на здійснення платежів через інтернет з боку банка-емітента. Щоб змінити подібні ліміти варто подзвонити на гарячу лінію фінансової установи або скористатись інтернет-банкінгом (якщо останній дозволяє змінювати обмеження в дистанційному режимі).

Якщо ви бажаєте сплатити ЖК Флагман без введення реквізитів картки – зареєструйтесь на сайті portmone.com та додайте її параметри до розділу «Платіжні картки». Крім того, в особистому кабінеті користувача можна створити шаблон, який дозволяє оплатити ОСББ без вказівки рахунку. Для цього необхідно:

  • Авторизуватись в системі;
  • Перейти до розділу «Шаблони»;
  • Обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В рядку пошуку прописати ОСББ Флагман або вибрати дану компанію в категорії «Комунальні послуги»;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Абонентам ОСББ Флагман оплата також доступна з використанням технології Masterpass. Обзавестися даним гаманцем можна в розділі «Платіжні картки». Гаманець Masterpass дозволить здійснювати розрахунки в один клік без вводу CVV2/CVC2 коду. Зазначимо, що функціонал доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Ще одна перевага реєстрації – можливість налаштовувати системні сповіщення. Так, в розділі «Особисті дані» можна налаштувати отримання сповіщень про надходження рахунків за допомогою СМС чи електронних листів. Функція абсолютно безкоштовна, але з нею ви ніколи не забудете сплатити комунальні рахунки.

Також вас може зацікавити поповнення мобільного рахунку, сплата податків та переказ грошей з картки на картку.