Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

EXIST.UA

Мінімальна сума 1.00 грн

УВАГА!
1. У разі некоректного зазначення номеру договору, платник не буде ідентифікований, що спричинить відмову в розміщенні замовлення або видачі товару. Прохання вказувати коректний номер договору!
2. Сплачена сума буде відображена на балансі клієнта на сайті EXIST.UA після її фактичного зарахування на розрахунковий рахунок продавця протягом 2-4 банківських днів з моменту оплати. Але виконання замовлення та його видача, буде розпочата негайно після отримання продавцем інформації від платіжної системи про здійснення оплати.

Зареєструйтесь та сплачуйте комунальні платежі 2 місяці без комісій на оплату комуналки, Інтернету і ТБ

Примітка: Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".