Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ДТЕК Київські електромережі (3-зонні лічильн.) (заборгованість)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Тут ви можете сплатити ДТЕК Київські електромережі онлайн платіжною карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Для здійснення транзакції необхідно мати кредитний ліміт чи позитивний баланс коштів на рахунку. Реєструватись в системі Портмоне необов’язково, однак авторизовані користувачі можуть використовувати всі переваги сервісу, а саме:

  • Можливість налаштовувати автоплатіж;
  • Можливість сплачувати рахунки через шаблон;
  • Можливість підключити гаманець Masterpass;
  • Можливість працювати зі звітами та керувати системними сповіщеннями.

Як оплатити рахунок ДТЕК Київські електромережі через інтернет?

Щоб оплатити електроенергію банківською карткою потрібно:

1. Ввести номер особового рахунку (поле «особовий рахунок» в квитанції).

2. Вказати платіжні реквізити картки.

Варто зазначити, що сплачуючи рахунки за допомогою шаблонів, а також додав інформацію про банківську картку в особистому кабінеті користувача, можна уникнути введення реквізитів під час наступних транзакцій.

Також підкреслимо, що поточні тарифи на електроенергію визначаються компанією ДТЕК Київські електромережі. За допомогою Портмоне ви можете здійснювати платежі та передавати показання лічильника, однак більш детально, стосовно вартості електроенергії можна дізнатись, звернувшись безпосередньо до комунального підприємства.

Як створити шаблон для оплати електрики?

Якщо у вас під’єднаний тризонний лічильник і ви хочете сплатити рахунок максимально швидко і зручно, ми рекомендуємо створити спеціальний шаблон. Для цього необхідно:

1. Увійти в особистий кабінет (введіть логін та пароль).

2. Перейти до категорії «Шаблони» та натиснути на «Додати рахунок».

3. В каталозі послуг обрати рубрику «Комунальні послуги».

4. В переліку компаній вибрати ДТЕК Київські електромережі (сплата тризонного лічильника).

5. Ввести та зберегти номер особового рахунку.

Якщо в переліку організацій не має ДТЕК Київські електромережі, перевірте вибраний регіон (має бути Київ). Шаблон для миттєвої оплати буде збережено в однойменному розділі. В будь-який момент ви можете видалити його або внести корективи.

Окрім електроенергії, використовуючи Портмоне можна сплатити комунальні послуги будь-якого підприємства України. Так, тут ви можете заплатити онлайн за воду, газ, опалення, інтернет та телебачення. Більшість рахунків можна сплатити без комісії.

Вас також може зацікавити поповнення рахунку Київстар, Лайф чи Водафон.