Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

XTRA.TV

Мінімальна сума 5.00 грн

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Поповнити Екстра ТБ у два кліки без комісії можна за допомогою порталу portmone.com. Для цього достатньо мати картку Mastercard чи Visa Приватбанку, Альфа-Банку, OTP банку, Райффайзен Банку Аваль та будь-якого іншого банку України. Оплатити телебачення на сайті Портмоне також можна карткою НПС ПРОСТІР.

Як поповнити XTRA TV карткою?

Для здійснення платежу необхідно:

  • Ввести номер контракту;
  • Вказати суму, яка буде зарахована на баланс XTRA TV;
  • Ввести параметри банківської картки (16 цифр, термін дії та CVV2/CVC2 код безпеки).

Зверніть увагу: з боку банку-емітента можуть бути обмеження на здійснення трансакцій через інтернет по вашій платіжній картці. Це може бути причиною відхилення операції. Тому ми рекомендуємо перевірити наявність подібних лімітів та звернутись до підтримки фінансової установи для їх зміни.

Як оплатити телебачення через шаблон?

Щоб оплатити рахунок Екстра ТБ максимально швидко – зареєструйтесь в системі Портмоне та створіть відповідний шаблон. Для цього потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Обрати функцію додавання нового рахунку в розділі «Шаблони»;
  • Відкрити рубрику «Телебачення»;
  • Обрати XTRA TV в переліку компаній;
  • Вказати номер контракту та зберегти шаблон.

Здійснив дані кроки, ви зможете поповнити рахунок Екстра ТБ в будь-який момент, відвідав розділ «Баланси в компаніях». Щоб не вводити реквізити банківської картки в процесі сплати, додайте інформацію про неї в розділі «Платіжні картки». Також зазначимо, що абонентам Екстра ТБ оплата доступна з гаманцем Masterpass.

Крім телебачення, за допомогою Портмоне можна сплатити комунальні послуги в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та будь-якому іншому населеному пункті України. Якщо ви не змогли знайти необхідного вам постачальника послуг, ви завжди можете скористатись сервісом оплати рахунків за реквізитами.