Режим роботи: Пн-Нд 8:00-23:00
044 200-09-02
067 408-29-77
099 125-06-15

Зареєструйся та сплачуй за інтернет, ТБ і комунальні платежі 30 днів безкоштовно!

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ І ОТРИМАЙ МОЖЛИВІСТЬ:
  • Контролювати історію платежів
  • Використовувати зареєстровані банківські картки, сплачувати безпечно і зручно, не вводячи номер картки
  • Автоматичну доставку рахунків у Ваш кабінет
  • Налаштовувати sms і email інформування у особистому кабінеті
  • У два кліки створювати шаблони для оплати рахунків
* - за винятком переказу з картки на картку, платежів за реквізитами і до бюджету

Переконайтеся,що у Вашому інтернет-браузері дозволено використання Cookies і JavaScript.Якщо Ви не знаєте,як це перевірити,забули пароль або виникли інші питання – зверніться в нашу Службу підтримки.

Діюча адреса електронної пошти

Забули пароль?

Згадали пароль?

Cosmopolitan Україна / Передплата на періодичне видання

Оформлення передплати

2020

 січень  
   серпень
   
   
   
   
 

Вихід: 1 раз в місяць
Ціна в місяць: 61.1 грн
Сума передплати: 0.00 грн

Разом до сплати: 0.00 грн

Інформація про видання

COSMOPOLITAN - найбільш популярний жіночий журнал у світі, вперше випущений в США в 1886 році. Це журнал для сучасних і стильних дівчат, лідер у висвітленні останніх тенденцій, з позитивною ідеологією, настроєм на успіх, актуальними і різноманітними темами. COSMOPOLITAN знає, що потрібно молодій жінці, допомагає читачкам стати ще щасливішими, привабливішими і успішнішими. Кожен номер включає в себе різноманітні конкурси, подарунки, відверті і інформативні статті про секс, відносини між чоловіком і жінкою, чоловічу психологію та фізіологію, про здоров'я і красу, життя знаменитостей, кар'єру, самовдосконалення та персональний розвиток, а також моду та світові тенденції. COSMOPOLITAN це не просто журнал - це стиль життя.

 

Умови передплати і правила доставки

1. При оплаті рахунку на журнали «ELLE Україна», «Cosmopolitan в Україні», «Harper’s Bazaar Україна», «ELLE DECORATION» до 12 числа поточного місяця доставка журналу здійснюється з наступного номера по Києву — кур’єрською доставкою, а по регіонах — рекомендованим листом на відділення, яке вказує одержувач.

Підписка в зону АТО на територію, яка не контролюється Україною, не береться через тимчасових труднощів з доставки видань в даний регіон (про роботу Укрпошти дізнавайтеся завчасно). Про зміни повідомимо, як тільки буде додаткова інформація.

2. Вартість передплати від способу доставки не змінюється.

3. Всю відповідальність за доставку видань несе ТОВ «ЕЙЧ ЕС УКРАЇНА». З усіх питань доставки видань, а також для зміни адреси доставки звертайтесь за тел .: (044) 496-15-98 або sub@hsu.com.ua

4. Відповідальність за достовірність даних, наведених при оформленні підписки, відповідальність несе особа, яка оформляє підписку.

5. При адресі доставки передплатних видань необхідно відзначити необхідну і достатню інформацію для успішної доставки кур’єром і поштою: код на вхідних дверях, бажаний час доставки, особливості адреси проживання, контактна особа і т.д.

Скасування підписки не передбачена.