Поповнити рахунок Travelsim

Введіть номер телефону з кодом

Без комісії

Тут ви можете поповнити ТревелСІМ без комісії та реєстрації, та навіть без підключення до інтернету завдяки співпраці Портмоне з провідними провайдерами України. Процес поповнення не займе багато часу, на відмінну від поповнення через термінал тієї чи іншої платіжної системи.

Як поповнити картку ТревелСІМ?

Щоб поповнити TravelSIM потрібно:

  1. Ввести номер телефону та суму, яку ви бажаєте зарахувати на баланс.
  2. Вказати реквізити картки Visa, Mastercard чи ПРОСТІР (картки національної платіжної системи).

Хочемо звернути вашу вагу на декілька важливих моментів: по-перше, для здійснення транзакції на вашій картці повинен бути позитивний баланс грошових коштів (власних чи кредитних); по-друге, зі сторони вашого банку не повинно бути ніяких обмежень, котрі не дозволять поповнити рахунок ТревелСІМ. Як правило, банки встановлюють ліміти на здійснення сплат через інтернет. Щоб змінити їх рекомендуємо звернутись до підтримки вашої фінансової установи.

Сервіс Портмоне не потребує реєстрації на сайті, щоб поповнити баланс TravelSIM, однак авторизований користувач має низку переваг, серед яких:

  1. Можливість створювати шаблони миттєвих операцій.
  2. Можливість керувати системними сповіщеннями.
  3. Можливість сплачувати рахунки за допомогою технології Masterpass.
  4. Можливість працювати зі звітами.
  5. Можливість зберігати квитанції платежів за довгий період часу.

Для реєстрації в системі необхідно вказати e-mail та пароль, а решту інформації (дані платіжної картки, номер контактного телефону і т.д.) ви зможете додати в будь-який час за власним бажанням.

Як поповнити ТревелСІМ через шаблон?

Якщо ви постійно подорожуєте і при цьому підтримуєте зв'язок з рідними та близькими людьми, вас обов’язково зацікавить швидке поповнення балансу TrevelSIM за допомогою шаблону. Для цього достатньо увійти до особистого кабінету на сайті portmone.com та перейти до розділу «Шаблони». Після натискання на кнопку «Додати рахунок» варто вибрати категорію «Мобільний зв'язок» та відповідного оператора. Для збереження шаблону залишається лише вказати свій номер телефон та коментар.

Збережений шаблон дозволяє абонентам TravelSIM поповнити рахунок без введення особистих даних, а також реквізитів картки (за умови додавання інформації про неї до розділу «Платіжні картки»).

Поповнюйте свій рахунок у два кліки

Портмоне дозволяє поповнити рахунок будь-якого мобільного оператора. Так, окрім балансу TravelSIM, ви можете поповнити номер Київстар, Lifecell, Vodafone та Інтертелеком. Крім того, зареєстрований користувач може скористатись функцією автоматичного поповнення балансу, яка дозволить назавжди забути про щомісячну необхідність поповнювати мобільний.