БД НЕТВОРК (BD NETWORK) - оплатити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

ТОВ «БД НЕТВОРК» (до 2016 року — «Артвеб») — інтернет-провайдер, що надає доступ до всесвітньої мережі та цифрового телебачення IPTV у житлових комплексах і приватному секторі Петропавлівської Борщагівки Київської області, а також займається побудовою та підтримкою локальних мереж юридичних осіб. Компанія пропонує користувачам декілька тарифних планів, що забезпечують швидкість інтернету на рівні до 100 Мбіт/с, до 200 Мбіт/с та до 500 Мбіт/с. Оплатити послуги BD NETWORK швидко та без зусиль можна на сайті та в додатку Portmone.

Як поповнити рахунок BD NETWORK онлайн на Portmone

Щоб заплатити за інтернет «БД НЕТВОРК» (Artweb) за допомогою Portmone, дотримуйтеся такого алгоритму:

  1. Введіть персональний платіжний код (дізнатися його можна на головній сторінці особистого кабінету на сайті провайдера).
  2. Вкажіть суму згідно з вашим тарифом (мінімум — 5 грн). Зверніть увагу, що комісія становитиме 2% (не менше ніж 2 грн).
  3. Натисніть «Оплатити».
  4. На сторінці вкажіть свою електронну пошту та дані банківської картки. Під час повторної операції авторизовані клієнти можуть ввести цю інформацію в один клік, оскільки вона запам'ятовується системою.
  5. Ініціюйте транзакцію натисканням кнопки «Оплатити» внизу сторінки.

Бажаєте прискорити процес? Немає нічого простішого: зареєструйтеся на нашому сайті та створіть зручний шаблон, в якому зберігатимуться всі необхідні дані про платника та одержувача. Наступного разу ви зможете вибрати його в розділі «Мої баланси та рахунки» та ініціювати транзакцію за лічені секунди. За бажанням шаблон можна прикріпити до адреси та здійснювати всі необхідні регулярні платежі в один клік.

Якщо ж ви хочете максимально заощадити час і не хвилюватися, що забудете вчасно поповнити рахунок BD NETWORK, скористайтеся послугою «Автоплатіж». Вкажіть періодичність, суму, дату першого та останнього платежу в рамках послуги, й система автоматично переказуватиме кошти на рахунок провайдера.

Як перевірити оплату

У більшості випадків оплата BD NETWORK здійснюється практично миттєво. Максимальний термін зарахування коштів може становити 1–5 робочих днів. Перевірити, чи надійшли гроші на ваш баланс, можна в особистому кабінеті на сайті www.bdnetwork.com.ua.

Якщо доступ до мережі був обмежений внаслідок заборгованості, ви можете прискорити процес під’єднання. Для цього надішліть квитанцію на email техпідтримки або особисто принесіть її в офіс постачальника послуги (контакти вказані на сайті провайдера). Знайти платіжний документ можна в електронній розсилці Portmone або в розділі «Архів рахунків», звідки його можна завантажити та видрукувати.

Переваги оплати «БД НЕТВОРК» через «Портмоне»

Сервіс Portmone — це зрозумілі алгоритми платежів, доброзичливий інтерфейс сайту та додатку, підказки та безліч корисних функцій особистого кабінету. Зареєстровані користувачі отримують можливість:

  • створити шаблон і здійснювати платежі одним натисканням. Вводити реквізити провайдера при цьому не потрібно;
  • поповнювати баланс BD NETWORK без комісії після активації ТП «Місяць». Альтернативний варіант — оплачувати комісію бонусними балами, отриманими за програмою Cashback;
  • налаштувати нагадування або рекурентний платіж.

Оплачуйте інтернет і онлайн-телебачення BD NETWORK через Portmone! Ми гарантуємо безпеку кожної транзакції, дбаємо про ваш комфорт і постійно вдосконалюємо сервіс.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна