Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Сплата штрафів за порушення правил дорожнього руху

Реквізити компанії

ЄДРПОУ:
МФО:
Банк отримувача:
IBAN або розрах. рахунок:
Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Комісія 2%, не менше 5 грн
Кошти будуть перераховані в Державну казначейську службу України протягом трьох робочих днів (як правило, протягом 24 годин).

Введіть дані для платежу:


 
Ви будете зареєстровані в системі Portmone.com. Реєструючись, Ви погоджуєтесь з умовами тарифного плану, Положенням про конфіденційність та Договором публічної оферти .

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

публічної пропозиції

Відтепер сплатити штраф ПДР можна онлайн за допомогою банківської картки, навіть не покидаючи автомобіль.. Для цього достатньо скористатися сайтом або мобільним додатком Portmone.com.

Як оплатити штраф за порушення ПДР?

Звичайно, краще не порушувати правила дорожнього руху і не потрапляти до ситуацій, під час яких доводиться розлучатися зі своїми грішми. Але якщо порушення вже трапилося і на руках є постанова – найпростіший та найшвидший спосіб оплатити штраф – це скористатися послугами нашого сервісу.

По-перше, з Портмоне оплата штрафу ДАІ доступна завжди та скрізь, де є з’єднання з інтернетом. По-друге, наша компанія має прямі договори з ДФС, тому ми надаємо гарантію зарахування ваших коштів на коррахунки в державні органи. По-третє, наш сервіс працює на території всієї України. По-четверте, при оплаті штрафів тут немає ніяких прихованих комісій.

Щоб оплатити штраф ПДР водію потрібно:

  1. Обрати управління Держказначейства, яке вказане в постанові. Після цього на екрані автоматично з’являться реквізити управління – уважно перевірте їх.
  2. Вказати особисті дані платника – ПІБ, телефон та e-mail.
  3. Вказати дані постанови – дату, серію та номер.
  4. Вказати суму до сплати.
  5. Ввести реквізити банківської картки та підтвердити платіж.

Гроші на рахунок Держказначейства будуть зараховані на наступний банківський день. Відразу після цього сервіс відправить квитанцію на вказану електронну адресу. Зареєстровані користувачі можуть в будь-який момент завантажити квитанції про оплату штрафів ПДР в розділі «Інші платежі».

Окрім оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху на Портмоне можна:

Зареєстровані користувачі також можуть створювати шаблони миттєвих оплат, налаштовувати автоплатежі та отримувати електронні рахунки за використання комунальних та інших послуг.