ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ (Дніпропетровська обл.) - споживання газу

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

За допомогою Портмоне кожен житель Дніпропетровської області може сплатити Дніпропетровськгаз ЗБУТ, а також комунальні послуги будь-якої іншої компанії в дистанційному режимі. Для цього достатньо мати декілька хвилин часу та картку Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів.

Як оплатити газ в Дніпропетровській області карткою?

Щоб оплатити рахунок Дніпропетровськгаз ЗБУТ банківською карткою потрібно:

  • Вказати особовий рахунок;
  • Вказати реквізити картки (термін дії, номер на лицьовій стороні та код CVV).

Якщо ви не знаєте номер ОР – ця інформація відображається у вашій паперовій квитанції в полі «Особовий рахунок». Також ви можете дізнатись ОР, звернувшись до підтримки комунального підприємства.

Щоб заплатити за газ в Дніпропетровській області карткою, з боку банка-емітента не повинно бути обмежень на здійснення операцій через інтернет. В іншому випадку транзакція може бути відхилена. Щоб ознайомитись з діючими лімітами та запровадити необхідні зміни, достатньо подзвонити в інформаційну підтримку фінансової установи.

Якщо ви не хочете вводити параметри картки щоразу під час оплати, рекомендуємо створити особистий кабінет в системі Портмоне та додати дані картки в розділі «Платіжні картки». Це дозволить здійснювати транзакції без введення 16ти-знакового номеру та терміну дії картки. Крім того, зареєстрованим на сайті portmone.com абонентам Дніпропетровськгаз ЗБУТ оплата доступна без введення CVV-коду за допомогою гаманця Masterpass.

Сплачуйте рахунки за газ через шаблон

Щоб оплатити комуналку в Дніпропетровській області в декілька кліків, рекомендуємо авторизуватись в особистому кабінеті на налаштувати шаблони для сплати послуг компаній, які вас цікавлять. Так, щоб створити шаблон Дніпропетровськгаз ЗБУТ потрібно:

  • Відкрити розділ «Шаблони» в особистому кабінеті;
  • Обрати опцію «Додати рахунок»;
  • Обрати Дніпро та область в переліку регіонів;
  • В категорії «Комунальні послуги» відмітити Дніпропетровськгаз ЗБУТ (Дніпропетровська область);
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Зберігши шаблон, ви будете отримувати сповіщення про нові рахунки від даного підприємства за допомогою електронних листів. В розділі «Особисті дані» додатково можна активувати SMS-сповіщення.

Також вас може зацікавити оплата послуг Дніпрообленерго, Укртелеком, поповнення мобільного телефону та переказ грошей з картки на картку.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна