ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ (м. Кривий Ріг) - споживання газу

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Дніпропетровськгаз ЗБУТ у Кривому Розі можна в режимі онлайн за допомогою Портмоне. Для цього мешканцям мегаполісу достатньо мати картку будь-якого українського банку з позитивним балансом грошових коштів та декілька хвилин вільного часу.

Як заплатити за газ у Кривому Розі карткою?

Оплатити рахунок Дніпропетровськгаз ЗБУТ на portmone.com можна карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Для цього абоненту комунального підприємства необхідно вказати номер особового рахунку, а також реквізити платіжної картки:

  • CVV2/CVC2 код безпеки;
  • Номер з 16 цифр на лицьовій стороні;
  • Термін дії.

Введення параметрів картки можна пропустити, якщо зареєструватись в системі Портмоне та додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки». Тут же можна створити гаманець Masterpass. За допомогою цієї технології абонентам Дніпропетровськгаз ЗБУТ оплата доступна без введення CVV коду.

Зазначимо, що оплатити газ у Кривому Розі карткою можна тільки при відсутності будь-яких обмежень на здійснення операцій через інтернет з боку банку, який випустив картку. Ознайомитись з діючими лімітами можна, звернувшись до підтримки фінансової установи або скориставшись інтернет-банкінгом (якщо функціонал останнього передбачає перевірку лімітів).

Сплачуйте комунальні послуги в два кліки

Найзручніший та найшвидший спосіб оплатити комуналку в Кривому Розі – налаштувати шаблони оплат. Для цього потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Натиснути на кнопку «Додати рахунок» в розділі «Шаблони»;
  • Ввести в пошуку Дніпропетровськгаз ЗБУТ або обрати дану компанію в рубриці «Комунальні послуги»;
  • Вказати ОР та зберегти шаблон.

За замовчуванням система самостійно сповіщає клієнтів про надходження рахунків за комунальні послуги за допомогою електронних листів. Таким чином, користувачу не потрібно постійно входити до особистого кабінету, щоб перевірити наявність рахунків. Додатково можна активувати SMS-сповіщення в розділі «Особисті дані».

Окрім рахунків за газ, на сайті portmone.com можна поповнити мобільний, сплатити рахунок за інтернет та телефонію, переказати кошти та навіть оформити передплату на журнал. Про вартість даних послуг ви можете дізнатись на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна