КОМФОРТ-ТАУН (вул. Регенераторна, 4)

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

За допомогою сервісу portmone.com можна сплатити рахунок за обслуговування ЖК “Комфорт Таун” в дистанційному режимі незалежно від часу доби. Грошові кошти перераховуються на рахунок кінцевого отримувача максимально швидко завдяки прямому договору Портмоне зі відміченим ЖК.

Як оплатити рахунок Комфорт Таун онлайн ?

Оплата рахунку Комфорт Таун через інтернет здійснюється в декілька кліків. Для цього клієнту достатньо вказати номер квартири. Варто зазначити, що рахунки формуються безпосередньо бухгалтерією ЖК, тому у випадку виникнення питань, стосовно показань лічильників, необхідно зв'язатись з постачальником послуг.

Показання лічильників Комфорт Таун

За допомогою Портмоне ви можете не тільки сплатити рахунок, але і в електронному форматі ознайомитись з поточними показаннями лічильників, а саме: актуальним тарифом на експлуатаційні витрати, електроенергію, домофонну систему та охорону. Також використовуючи сервіс portmone.com, ви можете побачити розмір боргу чи переплати.

Зареєструвавшись в системі Портмоне та створивши шаблон для оплати рахунків від ЖК Комфорт Таун, відкривається доступ до архіву оплат і додаткових послуг (наприклад, доставці паперових квитанцій, гаманцю Masterpoass, автоматичній оплаті рахунків і т.д.).

Оплата комунальних та інших послуг

Сплачуйте рахунки за будь-які комунальні послуги (електроенергію, опалення, воду, газ), телебачення, інтернет та телефонію в одному місці. Мешканцям ЖК Комфорт Таун ми також надаємо можливість оплачувати рахунки за паркінг. Ніяких черг та прихованих комісій. Реєструйтесь зараз і користуйтесь всіма перевагами сервісу онлайн-платежів №1 в Україні.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна