Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

КОМФОРТ-ТАУН (вул. Регенераторна, 4) у Києві

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

За допомогою сервісу portmone.com можна сплатити рахунок за обслуговування ЖК “Комфорт Таун” в дистанційному режимі незалежно від часу доби. Грошові кошти перераховуються на рахунок кінцевого отримувача максимально швидко завдяки прямому договору Портмоне зі відміченим ЖК.

Як оплатити рахунок Комфорт Таун онлайн ?

Оплата рахунку Комфорт Таун через інтернет здійснюється в декілька кліків. Для цього клієнту достатньо вказати номер квартири. Варто зазначити, що рахунки формуються безпосередньо бухгалтерією ЖК, тому у випадку виникнення питань, стосовно показань лічильників, необхідно зв'язатись з постачальником послуг.

Показання лічильників Комфорт Таун

За допомогою Портмоне ви можете не тільки сплатити рахунок, але і в електронному форматі ознайомитись з поточними показаннями лічильників, а саме: актуальним тарифом на експлуатаційні витрати, електроенергію, домофонну систему та охорону. Також використовуючи сервіс portmone.com, ви можете побачити розмір боргу чи переплати.

Зареєструвавшись в системі Портмоне та створивши шаблон для оплати рахунків від ЖК Комфорт Таун, відкривається доступ до архіву оплат і додаткових послуг (наприклад, доставці паперових квитанцій, гаманцю Masterpoass, автоматичній оплаті рахунків і т.д.).

Оплата комунальних та інших послуг

Сплачуйте рахунки за будь-які комунальні послуги (електроенергію, опалення, воду, газ), телебачення, інтернет та телефонію в одному місці. Мешканцям ЖК Комфорт Таун ми також надаємо можливість оплачувати рахунки за паркінг. Ніяких черг та прихованих комісій. Реєструйтесь зараз і користуйтесь всіма перевагами сервісу онлайн-платежів №1 в Україні.