Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Укртелеком (за номером о/р.)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії
Зареєструйтесь та сплачуйте комунальні платежі 2 місяці без комісій на оплату комуналки, Інтернету і ТБ
Примітка

Особовий рахунок повинен складатись із 16 цифр.

Щоб оплатити Укртелеком за номером особового рахунку, достатньо скористатись платіжною карткою будь-якого банку України з позитивним балансом грошових коштів. Крім відомих систем Visa та Mastercard, Портмоне приймає до сплати картки національної платіжної системи ПРОСТІР.

Як поповнити телефон Укртелеком карткою?

Для цього потрібно вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок (він повинен складатись з 16 цифр);
  • Реквізити картки.

Номер особового рахунку можна дізнатись безпосередньо на паперовій квитанції або звернувшись на гарячу лінію постачальника послуг. А ось параметри банківської картки вказані на її поверхні. Мова про код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та 16ти-знаковий номер.

Варто зазначити, що часом оплата Укртелеком неможлива через обмеження на здійснення транзакцій через інтернет зі сторони банку-емітента. У такому ви падку варто зв’язатись з інформаційною підтримкою фінансової установи для зміни лімітів. Як альтернатива, прибрати ті чи інші обмеження можна за допомогою вашого інтернет-банкінгу.

Автоматична оплата телефону

Portmone.com своїм зареєстрованим користувачам надає можливість оплатити рахунок Укртелеком за допомогою функції «Автоплатіж». Для її активації необхідно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити телефон Укртелеком онлайн в декілька кліків (розділ «Шаблони»);
  • Відкрити розділ «Автоматична оплата»;
  • Обрати раніше створений шаблон;
  • Задати параметри автоматичного поповнення (сума, тип автоплатежу, дата початку, дата кінця);
  • Обрати картку зі збережених або додати нову;
  • Зберегти автоплатіж.

В будь-який момент ви можете внести корективи чи видалити налаштований автоплатіж. Але з допомогою даної опції ви назавжди забудете про ще одну рутинну операцію.

Окрім поповнення стаціонарного телефону вас також може зацікавити: