Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Сумиобленерго (За спожиту електроенергію до 31.12.2018р.)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

З Портмоне ви можете сплатити Сумиобленерго без черг та паперових квитанцій. Для цього вам достатньо зареєструватись в системі та налаштувати шаблон оплати. Але про все по порядку.

Як оплатити рахунок Сумиобленерго карткою?

Щоб оплатити рахунок за електроенергію від Сумиобленерго банківською картко потрібно:

  • В переліку районних електромереж обрати конкретний РЕМ;
  • Вказати особовий рахунок;
  • Ввести термін дії, код безпеки та номер з 16 цифр картки Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР.

Зазначимо, що при сплаті рахунку ви автоматично передаєте показання лічильника. З нами вам не потрібно дзвонити в Сумиобленерго для передачі показань, адже набагато зручніше зробити це через інтернет.

Зверніть увагу: зі сторони банку-емітента (організації, в якій була оформлена картка) можуть бути деякі обмеження на здійснення транзакцій в мережі інтернет. Це означає, що в процесі сплати у вас можуть виникнути труднощі через спрацювання лімітів. Щоб змінити подібні обмеження, потрібно звернутись до інформаційної підтримки банку (телефон вказаний безпосередньо на карті).

Як оплатити електроенергію через шаблон?

Якщо ви не бажаєте витрачати час на введення особистих даних, щоб сплатити рахунок Сумиобленерго, ми рекомендуємо для цієї цілі створити спеціальний шаблон. Для цього потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету (попередньо зареєструвавшись);
  • Перейти до створення рахунку в розділі «Шаблони»;
  • Вибрати «Суми та область» в переліку регіонів та відповідну категорію (комунальні послуги в даному випадку);
  • Вибрати Сумиобленерго в переліку комунальних підприємств;
  • Заповнити особисті дані та зберегти шаблон.

Зберігши шаблон, ви будете отримувати рахунки в електронному виді від даного постачальника послуг. В особистому кабінеті ви можете налаштувати отримання сповіщень через SMS чи e-mail, тому ми самостійно нагадаємо вам про надходження нових рахунків.

Якщо під час платежу ви не бажаєте вводити реквізити банківської картки, рекомендуємо відвідати рубрику «Платіжні картки» та додати інформацію про вашу картку. Це дозволить здійснювати платежі максимально швидко та зручно. Але і це не все. Абонентам компанії Сумиобленерго оплата доступна за допомогою Masterpass – спеціальної технології для здійснення транзакцій в один клік.

Окрім оплати електроенергії, використовуючи Портмоне можна сплатити послуги компанії Сумигаз ЗБУТ, Сумитеплоенерго та будь-якої іншої компанії за допомогою послуги сплати за реквізитами. Багато рахунків за комунальні послуги можна сплатити без комісії. Більш детально про це написано на сторінці «Тарифи».