Ланет

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Сервіс онлайн-платежів Портмоне надає своїм користувачам можливість поповнити Ланет без комісії та реєстрації. Сплату можна здійснити банківською карткою будь-якого українського банку (Приватбанк, Альфа Банк, Ощадбанк, ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль) в декілька кліків навіть з відключеним інтернетом.

Як поповнити Ланет?

Щоб заплатити за інтернет користувачу достатньо:

  1. Ввести номер договору з Lanet.
  2. Вказати суму до сплати (грошові кошти будуть зараховані на баланс інтернет-провайдера практично миттєво).
  3. Ввести реквізити платіжної картки (CVV2/CVC2 код, термін дії та 16-ти значний номер картки).

Варто відзначити, що поповнити інтернет Ланет ви можете карткою платіжних систем Mastercard, Visa і ПРОСТІР. Зверніть увагу: сплатити рахунок можна виключно карткою з позитивним балансом особистих чи кредитних коштів, мінімальна сума поповнення при цьому складає 5 гривень.

Поповнення через особистий кабінет

Сплатити Ланет по номеру договору за допомогою portmone.com можна без авторизації на сайті, однак зареєстрованим користувачам доступна низка переваг, серед яких:

  • Можливість створювати шаблони;
  • Можливість здійснювати транзакції з використанням гаманця Masterpass;
  • Можливість отримувати SMS та e-mail-сповіщення про надходження нових рахунків;
  • Можливість підключити тарифний план «Місяць» для максимальної економії грошових коштів.

Перший пункт з даного переліку варто роздивитись більш детально, адже саме створення шаблону дозволяє абонентам Ланет поповнити рахунок в два кліки.

Як створити шаблон?

Для створення шаблону необхідно авторизуватись на сайті Портмоне та перейти в однойменний розділ. Після цього варто натиснути на кнопку «Додати рахунок» і обрати компанію Lanet в категорії «Інтернет». Вказав номер договору та коментар (необов’язково) можна зберегти шаблон. Тепер ви можете сплачувати за інтернет в розділі «Поточні рахунки та баланси», вказав тільки суму грошових коштів.

Окрім інтернету, ви можете поповнити рахунок Київстар, Лайф, Водафон, Інтертелеком та інших операторів мобільного зв’язку онлайн. Ознайомитись з повним переліком послуг можна в розділі «Каталог послуг».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна