Оплата штрафу за порушення ПДР

Знаходьте та оплачуйте штрафи фотофіксації. Знайти штраф.

Реквізити компанії

ЄДРПОУ:
Рахунок IBAN:
Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Введіть дані для платежу:


 
Ви будете зареєстровані в системі Portmone.com. Реєструючись, Ви погоджуєтесь з умовами тарифного плану, Положенням про конфіденційність та Договором публічної оферти .

Комісія 2%, не менше 5 грн
Кошти будуть перераховані в Державну казначейську службу України протягом трьох робочих днів (як правило, протягом 24 годин).

публічної пропозиції

Відтепер сплатити штраф ПДР можна онлайн за допомогою банківської картки, навіть не покидаючи автомобіль.. Для цього достатньо скористатися сайтом або мобільним додатком Portmone.com.

Як оплатити штраф за порушення ПДР?

Звичайно, краще не порушувати правила дорожнього руху і не потрапляти до ситуацій, під час яких доводиться розлучатися зі своїми грішми. Але якщо порушення вже трапилося і на руках є постанова – найпростіший та найшвидший спосіб оплатити штраф – це скористатися послугами нашого сервісу.

По-перше, з Портмоне оплата штрафу ДАІ доступна завжди та скрізь, де є з’єднання з інтернетом. По-друге, наша компанія має прямі договори з ДФС, тому ми надаємо гарантію зарахування ваших коштів на коррахунки в державні органи. По-третє, наш сервіс працює на території всієї України. По-четверте, при оплаті штрафів тут немає ніяких прихованих комісій.

Щоб оплатити штраф ПДР водію потрібно:

 1. Обрати управління Держказначейства, яке вказане в постанові. Після цього на екрані автоматично з’являться реквізити управління – уважно перевірте їх.
 2. Вказати особисті дані платника – ПІБ, телефон та e-mail.
 3. Вказати дані постанови – дату, серію та номер.
 4. Вказати суму до сплати.
 5. Ввести реквізити банківської картки та підтвердити платіж.

Кошти будуть перераховані на наступний робочий день, зарахування може відбуватися протягом 3-х робочих днів (як правило, протягом 24 годин). Відразу після цього сервіс відправить квитанцію на вказану електронну адресу. Зареєстровані користувачі можуть в будь-який момент завантажити квитанції про оплату штрафів ПДР в розділі «Інші платежі».

Окрім оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху на Портмоне можна:

Зареєстровані користувачі також можуть створювати шаблони миттєвих оплат, налаштовувати автоплатежі та отримувати електронні рахунки за використання комунальних та інших послуг.

Portmone.com надає можливість сплатити податки до бюджету без реєстрації та вводу реквізитів всього в декілька кліків в режимі онлайн. Все, що необхідно для успішної транзакції – це банківська картка з позитивним залишком грошей та з’єднанням з інтернетом.

Як оплатити податки онлайн?

Сплата податків на Portmone.com відбувається наступним чином:

 1. В каталозі послуг відкриваємо розділ «Податки, платежі до бюджету».
 2. Далі відмічаємо конкретний податок в переліку, наприклад, єдиний податок.
 3. Потім в переліку регіонів та отримувачів обираємо відповідні вам параметри.
 4. Після вибору отримувача завантажиться перелік населених пунктів та реквізити казначейств. Визначив організацію, яка надіслала податкове сповіщення варто натиснути на кнопку «Оплатити».
 5. На даному етапі потрібно ввести дані для платежу (ІНП, ПІБ платника, період сплати) та суму, яку буде зараховано на рахунок казначейства.
 6. Для здійснення платежу залишилося ввести реквізити картки та натиснути на кнопку «Оплатити».

Для економії часу користувач може використовувати збережені платіжні картки. Крім того, в особистому кабінеті можна налаштувати шаблон сплати того чи іншого податку, що дозволить повторювати платежі в декілька кліків.

Використовуючи систему Портмоне можна сплатити такі податки:

 • Єдиний податок ФО;
 • ПДФО;
 • Єдиний соціальний внесок;
 • Транспортний податок;
 • Податок на нерухомість;
 • Земельний податок;
 • Податок з власників водних транспортних засобів.

Комісія за сплату податків стандартна для всіх видів – 2,04% та списується незалежно від тіла платежу. Кошти будуть перераховані на наступний робочий день, зарахування може відбуватися протягом 3-х робочих днів (як правило, протягом 24 годин).

За необхідності той чи інший податок можна сплатити, скориставшись сервісом Оплата за реквізитами. Недолік цього методу полягає в тому, що для здійснення платежу потрібно вручну ввести реквізити казначейства.