Кредит на картку з поганою кредитною історією

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

Кредитна історія (КІ) — один із ключових параметрів, який оцінюють кредитори, приймаючи рішення про видачу позики. Це свого роду історичний звіт, де подано інформацію про всі раніше оформлені кредити та дисципліну їх погашення. КВ формується спеціальними кредитними бюро на основі даних, що одержуються від різних фінансових організацій України, які надають позики. Погана кредитна історія може виникнути через:

 • прострочення внесення платежів;
 • невиконані зобов'язання;
 • банкрутство чи інші фінансові проблеми.

Це може ускладнити отримання кредиту у банку, оскільки кредитори зазвичай віддають перевагу позичальникам з позитивною КІ.

Проте, з появою мікрофінансових організацій (МФО) ситуація стала змінюватися. Сьогодні МФО готові надавати кредит на картку миттєво з поганою кредитною історією, яку можна оформити через інтернет навіть вночі. На відміну від банків, мікрофінансові організації не так суворо перевіряють кредитну історію позичальника, а то й не проводять її перевірку. Рішення про видачу позики приймається на підставі інших параметрів, які не розкриваються публічно. Але варто пам'ятати, що відсоткові ставки за такими позиками можуть бути досить високими. Тому перш ніж, брати кредит в мікрофінансовій компанії, обов'язково вивчіть умови його надання та відсоткові ставки. Якщо ви не бажаєте витрачати на пошук потрібної інформації особистий час — скористайтеся сервісом Портмоне, де всю необхідну інформацію вже зібрали за вас. На сайті представлені лише перевірені компанії, які мають масу позитивних відгуків та працюють виключно у правовому полі українського законодавства.

Оформити кредит із поганою історією на Portmone

Щоб подати заявку на терміновий кредит із поганою кредитною історією за допомогою Portmone, необхідно:

 • Перейти до розділу “Кредити” та вибрати “Оформити кредит”.
 • Ознайомитись з доступними пропозиціями МФО та вибрати найвигідніше, після чого натиснути “Оформити”.
 • Система перенаправить вас на сайт кредитора, де необхідно авторизуватися/зареєструватися, ввести параметри позики (термін, сума) та заповнити невелику анкету. В анкеті потрібно вказати свої контактні та особисті дані, інформацію про роботу та доходи.
 • Надіслати заявку на перевірку та чекати на рішення.
 • При позитивній відповіді необхідно дати згоду на оформлення позики і дочекатися зарахування коштів на банківську картку.

Якщо ви оформляєте позику в обраній МФО вперше — перевірка може зайняти близько 15-20 хвилин, при подальшому зверненні рішення прийматиметься практично миттєво. Виплата коштів здійснюється протягом декількох хвилин після підписання та оформлення договору.

Важливо відзначити, що зарахування грошей можливе виключно на карту, що належить позичальнику. В іншому випадку у наданні позики буде відмовлено. Також не вдасться отримати позику, якщо карту прострочено.

Умови для отримання позики з поганою кредитною історією

В Україні отримання позики на картку з поганою кредитною історією стає більш доступним, але з певними умовами:

 1. Сума позики: у більшості випадків МФО надають у борг невеликі суми — від 1000 до 20 000 гривень, що дозволяє вирішити миттєві фінансові питання.
 2. Строки позики: терміни варіюються від 1 до 30 днів. При цьому позичальник може користуватися послугою пролонгації.
 3. Процентна ставка: відсотки на кредити з поганою КІ зазвичай вищі, ніж у банківських позик. Ставки можуть коливатися у межах 1-2,5% на день.
 4. Вимоги до позичальників: небанківські організації більш гнучкі у вимогах до позичальників. У більшості випадків для отримання грошей достатньо посвідчення особи, ІПН та банківської картки.

Оскільки процес оформлення відбувається онлайн, подати заявку можна цілодобово, знаходячись в будь-якій точці України. Це дуже зручно та дозволяє заощадити купу часу, оскільки вам не потрібно особисто відвідувати офіс фінансової організації.

Плюси онлайн позик із поганою кредитною історією

Швидкі позики в МФО мають низку переваг:

 • Доступність 24/7.

Ви можете взяти кредит на картку з поганою кредитною історією в будь-який час, включаючи ніч та вихідні дні, що зручно коли ви маєте невідкладні фінансові потреби.

 • Швидке схвалення.

Багато МФО пропонують швидке схвалення заявки, часто протягом 5-10 хвилин, що дозволяє отримати кошти практично миттєво.

 • Мінімум документів.

Процес отримання онлайн позички зазвичай потребує мінімум документації, що спрощує процедуру.

 • Без відмов.

Незважаючи на погану КІ, фінансові організації можуть схвалити вашу заявку, прийнявши до оцінки інші фактори, такі як розмір та джерело доходу, трудовий стаж тощо.

 • Зручність.

Весь процес оформлення позички відбувається онлайн без походів до банку. А після того, як кошти зараховуються на платіжну картку, ви відразу можете ними користуватися.

Як швидко покращити кредитну історію

Якщо ви бажаєте швидко покращити свою кредитну історію, вам необхідно:

 • Погасити поточні прострочення.

Якщо у вас є заборгованість за кредитами або позиками, то погасіть їх якнайшвидше. Також можна спробувати реструктуризувати борг.

 • Вчасно вносити платежі за наявними кредитами.

Щоб покращити свою КІ, необхідно своєчасно вносити платежі за кредитами та позичками.

 • Закрити кредитки, якими не користуєтесь.

Якщо у вас є кредитні картки, якими не користуєтеся, закрийте їх. Це знизить ваше потенційне фінансове навантаження.

 • Перевірити кредитну історію на наявність помилок.

Для цього зверніться до бюро кредитних історій. При виявленні помилок, направте до БКІ запит з проханням виправити некоректні дані.

 • Зменшити кількість активних кредитів.

Ви можете оформити одну велику позичку та погасити кілька дрібних.

Також можна почергово оформити та своєчасно погасити кілька короткострокових позик у МФО — кожний закритий кредит матиме позитивний вплив на вашу КІ. При цьому варто пам'ятати, що виправлення кредитної історії — не швидкий процес, що вимагає не менше 6 місяців. А якщо хтось обіцяє вам швидко вирішити питання поганої КІ — ви 100% маєте справу з шахраями, яких краще обходити стороною.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна